Architecture of Hope: Online Tasarım Danışmanlıkları

Mevcut salgın, bir evi genişletmeyi veya inşa etmeyi planlayan aileler için ileriye giden yolu çok daha az net hissettirdi. Bununla birlikte, evde daha fazla zaman geçirmek, hepimizin ev ortamımızın ne kadar önemli olduğunu, refahımız için önemini ve neleri iyileştirebileceğimizi anlamamıza yardımcı oldu. Belirsizliğe rağmen, planlama uygulamaları geliştirmek ve sunmak ve bunları ihale etmek için çalışmak için belki de en iyi zamandır.

Zoom, Teams ve Asana gibi yazılımları kullanarak, herkesi güvende tutarken, ekip olarak etkili bir şekilde çalışabilir, projeleri yönetebilir ve müşteriler ve danışmanlarla verimli bir şekilde iletişim kurabiliriz.

Oda Sketch Yaşam

Danışma şunları içerir:

 1. Özetinizi nasıl geliştireceğinize ve bütçeniz ve proje zaman çizelgenizle nasıl uyumlu olacağına dair ilk tavsiye.

 2. Tecrübeli bir Mimar tarafından pandeminin projeniz üzerindeki etkilerine ilişkin uzman tavsiyesi ve güncel bilgiler.

 3. Çevrimiçi toplantının ardından size ücret teklifimizi ve evinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair fikirlerimizi sunacağız.   

narcinkosdereicmimarlik_75448860_1738626

“İnsanların yaşamlarını olumlu bir şekilde değiştirmek için güçlü ve odaklanmış hırsları olan genç, ileri görüşlü bir pratiğiz. İnsanlara, ilerlemeye ve pragmatizme değer veriyoruz. Yaklaşımın uyarlanabilirliği, uygun, yenilikçi ve kalıcı tasarım, konuma duyarlı, sunuyoruz. Hedeflenen programlar ve bütçeler için çalışan müşteri istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterilerimizi dinliyoruz. "

Bu seanslar kimler için uygundur ?


 1. Çatı katımızı dönüştürmek istiyoruz ancak yapabileceğimizden ve planlama izni alıp almayacağımızdan emin değiliz.
 2. Uzun yıllardır dokunulmamış ve yaşam tarzımıza ve özetimize uyması için tamamen modernizasyon ve tadilat gerektiren bir ev satın aldık.
 3. Mutfağımız çok küçük. Daha fazla depoya ihtiyacımız var!
 4. Bir arsa satın aldık ve üzerine bir ev yapmak istiyoruz.
 5. Evimizi tamamen yeniden şekillendirmek ve bir bodrum, çatı katı ve yan uzantı eklemek istiyoruz.
Gayrimenkulümü satın almadan önce bana bilgi verebilir misiniz?


Evet. Mülkü değiştirme, dönüştürme veya genişletme yoluyla iyileştirmenin olası yolları hakkında tavsiyelerde bulunabiliriz. Bu, müşterilerimizin düşündükleri mülkün tam potansiyelini anlamalarına yardımcı olur ve evin tüm gereksinimlerini karşılayıp karşılamayacağı konusunda kararlarını bilgilendirir.
Konsültasyona yanımızda ne getirmeliyiz?


Lütfen eviniz hakkında olabildiğince fazla bilgi getirin. Bu, aşağıdakileri içerebilir:

 1. Emlak acentesi planları gibi mevcut planlar mükemmeldir.
 2. Fotoğraflar
 3. Evinizdeki değişikliklerin dilek listesi
 4. Sahip olabileceğiniz herhangi bir sorunuz.
Danışmanlık ücretsiz mi?


30 dakikalık bir çevrimiçi danışmanlık sunuyoruz ve karşılığında, Marmaris Sokak Hayvanları yararına 150 TL (veya isterseniz daha fazlasını) bağışlamanızı rica ediyoruz. Bağışınızı onayladıktan sonra lütfen bize bağışınızın bir ekran görüntüsünü gönderin.
Seans sonrası sonraki adım nedir?


Bir sonraki adım, bireysel projenize bağlı olacaktır; ancak, tipik olarak projenizi konseptten sahada tamamlanmasına kadar götürmeniz için size bir ücret teklifi sunacağız.