HAKKIMDA

1984 istanbul doğumlu olan Narçın Köşdere, öğretim hayatına İstanbul Özel Efdal okullarında başlamış olup,lise eğitimini Alanya Özel HEP kolejinde tamamlamıştır.
2007 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olduktan sonra , meslek hayatına zaman kaybetmeden başlamıştır.
İstanbul ve Antalya’da birçok projede görev alan Narçın Köşdere,Antalya’da bulunduğu süreçte, aynı zamanda,iki yıl boyunca ağaç işleme,uygulama ve üretim fabrikasında tasarımcı olarak mesleğini icra ettirmiştir,Bu süre boyunca birçok otel,restaurant,gece klübü ve cafe projelerinin tasarım ve uygulama projelerini hayata geçirmiştir.
İstanbul’a dödükten sonra kendi firmasını kuran Narçın Köşdere, bazı kurumsal firmalar,mağaza,restaurant ve eğlence sektöründe tasarım danışmanlığı ve proje uygulamaları yapmıştır.
2013 yılından beri belirli aralıklarla Marmaris’e gelen Narçın Köşdere, 2016 yılından itibaren İstanbul’un yanısıra,Marmaris’de de yerleşik hayata başlamış olup,meslek hayatına aktif bir şekilde burada da devam etmektedir.